הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
19 דירוגים
4.3
ממוצע
1
2
2
0
3
1
4
3
5
13
0
ארץ האגדות 1: קסם המשאלה
להשאלה

ארץ האגדות 1: קסם המשאלה

כריס קולפר
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
19 דירוגים
4.3
ממוצע
1
2
2
0
3
1
4
3
5
13
0

במקום 39 

19.5 

במקום 39 

19.5 

סדרה:‎ ארץ האגדות - 1
גודל (עמ'): 367
מו"ל: אריה ניר

תקציר

אלכס וקונר התהפכו כל הלילה במחשבות על קסם המשאלה... הם חייבים לעשות כל מה שיורה להם היומן. אין להם ברירה. הם עומדים לצאת למסע החיפושים הגדול בחייהם.
כאשר סבתם של התאומים נותנת להם במתנה את ספר הסיפורים הנדיר שלה, אין להם מושג שהם ימצאו את עצמם בעולם שהוא מעבר לכל דמיון: ארץ האגדות, שבה כל סיפורי הילדות שסופרו להם הם אמיתיים.

אבל אלכס וקונר מגלים במהרה שהסיפורים לא הסתיימו "באושר ובעושר" אלא ממשיכים להתקיים בארץ האגדות — זהבה היא פושעת נמלטת, צאצאי הזאב הרע נחושים לנקום בכיפה אדומה, וסינדרלה מצפה ללידת ילדה הראשון! התאומים יעשו הכול כדי לחזור הביתה. אבל האם יצליחו לעשות זאת כשהמלכה הרעה רודפת אחריהם?

ארץ האגדות הוא מסע הרפתקאות מרגש מלא קסם, מצחיק ומותח. כריס קולפר זכה בפרס גלובוס הזהב לשנת 2010, על גילום דמותו של קורט האמל, בסדרה Glee. בשנת 2011 נבחר על ידי טיים מגזין כאחד ממאה האנשים המשפיעים בעולם.

הספר הגיע למקום הראשון ברשימת רבי־המכר של הניו־יורק טיימס.

המשך קריאה
  • ISBN: 55000002097
  • גודל (עמ'): 367
  • מו"ל: אריה ניר
  • Publishing Date: 08/07/2013
  • שם המחבר: כריס קולפר
  • תורגם ע"י: נעה שביט
  • זמין להשאלה: כן

ביקורותמה קורה אחרי שסוגרים את הספר? הרבה מאוד.

ב"ארץ האגדות" של כריס קולפר, "באושר ובעושר" רחוק מלהיות הסוף של הסיפור. למעשיהן של הדמויות הטובות והרעות במעשיות יש הלשכות. כולם אנושיים ולפיכך רואים רק חלק קטן מן התמונה הגדולה. התאומים אלכס וקונר, שונים זה מזו כמו מים ואש, עומדים לגלות זאת בדרך הקשה.

מדובר ביצירת מופת מורכבת ומעניינת, השומטת את הקרקע מתחת לכל מה שהכרנו על סיפורי המעשיות: הדמויות הרעות הן מורכבות בהרבה משחשבנו, והסיפור שמאחורי המעשים שלהן מרתק לא פחות.

הגאונות של קולפר היא לא רק בעובדה שהוא הופך את סיפורי המעשיות הידועים לפנטזיה אפית, אלא גם בעובדה שהוא עוסק אגב כך באמנות הסיפור, הניתוח והפרשנות. בין השורות של סיפור ההרפתקאות המרגש הזה יש למחבר כמה דברים מעניינים מאוד להגיד על סוגים שונים של קוראים, ודרכים רבות ומגוונות להבין את הסיפורים שגדלנו עליהם.

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו