הז'אנרים
כל הז'אנרים

נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט'

https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 02/10/2017 15:14
חובבי ספרות ה-YA: הפנינה הזו היא בדיוק בשבילכם. זה ספר כיפי באווירה קלילה, עם תעלומה טובה, עלילה מרתקת ורעיון פשוט יחסית ועם זאת מבריק.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 14/09/2017 15:41
על ציבור חובבי הספר לדעת כי במידה ויבחרו לקרוא את ספרה של גיבונס במרחב ציבורי, הרי הם מסכנים את נפשם בפרצי צחוק כאלו שעשויים להביא לביזוי פומבי - ואף בחנק, אם יקראו אותו בשעת ארוחת הבוקר באמצעה של לגימת קפה.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 07/09/2017 15:19
הספר הזה הוא לא מז'אנר שאני מתחברת אליו בדרך כלל, ובכל זאת הוא לכד את תשומת ליבי. אם יש משהו שאני אוהבת, אלו ספרים שגורמים לי להמשיך לחשוב עליהם גם אחרי הקריאה – ו"אחרי המעשים" הוא ספר כזה בדיוק.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 31/08/2017 14:03
זהו סיפור על קשר בלתי צפוי הצומח במקום הכי בלתי מתקבל על הדעת: אלה פיי מתאשפזת במוסד שרסטון לחולי נפש ביורקשייר, לאחר שניפצה חלון במפעל שבו עבדה. ג'ון מאליגן מאושפז באגף הגברים הנפרד, לאחר שאובחן עם דיכאון. בעקבות יוזמה של הרופא הצעיר צ’ארלס פולר, הסבור שמעט מוזיקה עשויה להיטיב עם המטופלים, נפגשים הנשים והגברים אחת לשבוע באולם נשפים גדול ומפואר שעומד בניגוד מושלם כל כך לבית החולים הקודר. המפגש בין אלה וג'ון מצית שרשרת אירועים גורלית המשנה את חיי שניהם.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 06/08/2017 15:20
למה אנחנו זקוקים לפנטזיה? האם היא עוזרת לנו לברוח מהמציאות, או להסביר אותה ולהתמודד איתה? פטריק נס מתמודד עם השאלות האלה ועוד רבות אחרות בספר המופלא "שבע דקות אחרי חצות" יצירת מופת מטא-ספרותית וספר פנטזיה ריאליסטי להחריד.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 11/07/2017 12:02
כבר מהרגע שהתחלתי לפרסם ברשת החברתית שאני קוראת אותו (כלומר, לאחר שהתחלתי לבכות בלי שליטה בתחבורה ציבורית), גיליתי ש"הנערה עם כל המתנות" מעורר לא מעט מחלוקת. השתתפתי בכמה וכמה ויכוחים על הספר, הוא ספג שבחים וביקורות רבים מספור. הנושאים העיקריים שעוררו מחלוקת היו הייצוג הספרותי של מדע מול ספרות, מקוריות הרעיון והתיאורים ושביעות רצון או אי שביעות רצון מהסיום.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 25/06/2017 12:09
. לבחון את הנושא של דיסטופיה דרך טיפולי פוריות במדינה לחוצת ילדים כמו שלנו זה כמעט מתבקש, ואני שמחה שארבליך-בריפמן הרימה את הכפפה. בישראל 2017 לא צריך משטר אימים דיסטופי כדי להרגיש שנכנסים לך לחיים הפרטיים ומתערבים לך בבחירות האישיות.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 22/05/2017 16:52
במובן מסוים אפשר לומר שברומן הזה אוסטן, כמו פאני פרייס, לומדת להשמיע את קולה ככותבת, להתעלות מעל מוסכמות התקופה, המכתיבות לסופרות מה מותר ומה אסור להן כנשים - על מה מותר להן לכתוב ואיך, ומאילו נושאים עליהן לשמור מרחק.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 16/05/2017 16:50
שני הספרים מביעים מחאה על יחס החברה לנשים דרך הייצוג של אחת מתוצאותיו הרבות: הפרעות אכילה ודימוי גוף.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט | 09/05/2017 11:58
"המילטון" של לין מנואל מירנדה ו"שיבה" של יא ג'סי, עוסקים בהיסטוריה ובנרטיבים, בחופש ובבחירה מול גורל, ולכותביהם אין שום בעיה לכופף כמה חוקים ולהגמיש את המסגרת של הסיפור במידת הצורך.